0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabro papuošalų valymo priemonės ir sidabro užsegimai

Visiems žinoma, kad efektyvias sidabro papuošalų valymo priemones galima surasti kiekvieno žmogaus namuose. Soda, dantų pasta ir kitos ūkyje ar virtuvėje naudojamos priemonės yra patvirtintos kaip tinkamos sidabrinių indų, įrankių bei papuošalų valymui.

Tačiau jeigu susiruošėte ilgoms atostogoms ir kartu vežatės savo mylimus sidabrinius papuošalus, arba tiesiog norite turėti ilgai tarnausiančią priemonę, kuri padėtų bet kuriuo metu pašalinti juodas dėmes nuo sidabro, siūlome įsigyti specialiai tam skirtas priemones, kurių dėka sidabro papuošalų valymas bus dar paprastesnis.

Vienos pagrindinių sidabrinių papuošalų valymo priemonių – tai servetėlės, kaipmat nuimančios pajuodavusį jo sluoksnį. Jos - puikus pirkinys ne tik sau, bet ir žmogui, kuriam dovanojate sidabro papuošalą. Taip parodysite, jog tikrai juo rūpinatės, o ne paprasčiausiai atliekate pareigą įteikti dovaną. Sidabras yra vertingas metalas, kurį dera prižiūrėti ir valyti metai iš metų.

Sidabrinių papuošalų valymas – visai nesudėtingas procesas, kurio dėka tiek sidabro stalo įrankiai, tiek papuošalai visados spindės kaip nauji.

„Sidabrita“ parduotuvėje internetu kiekvienam prieinama kaina prekiaujame ne tik sidabro papuošalais, ir pakavimo priemonėmis, bet ir sidabro valymo priemonėmis. Viena jų -  specialios servetėlės. Užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose). Pasirūpinkite, kad Jūsų ir Jūsų artimųjų sidabrinės vertybės spindėtų kaip naujos ir visados teiktų džiaugsmą.


Rodoma 1 - 11 iš 11

Rodoma 1 - 11 iš 11