0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai pakabukai

Sidabriniai pakabukai – nedidelė, tačiau reikšminga stiliaus detalė, kuri palieka daug vietos fantazijai. Juos galima uždėti ant apyrankės ar grandinėlės, kurias galima pasirinkti savo nuožiūra. Du vienodi sidabriniai pakabukai gali turėti simbolinę reikšmę juos nešiojantiems asmenims, todėl įsigiję šį aksesuarą sau, galite pagalvoti apie tokią pačią dovaną artimam žmogui. Jie puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo amžiaus ar mėgstamo stiliaus.
Šiuose pakabuose gali būti inkrustuoti akmenys, kurie taip pat turi savo reikšmes. Sidabrinis pakabukas su gintaru gali padėti nusiraminti, padeda pritraukti sėkmę ir netgi padeda pasveikti nuo gerklės ligų. Šis akmuo visuomet buvo siejamas su magija ir yra manoma, jog laikant jį dėžutėje su pinigais, į namus galima pritraukti turtus. Gintaras nėra vienintelis akmuo, kurį galite rasti mūsų asortimente – čia rasite ir cirkonį, hematitą, jaspį, katės akį ir kitus savas simbolikas turinčius akmenis. Sidabro plastiškumas suteikia galimybę pasiūlyti įvairių formų dirbinius, su kuriais atrodysite itin originaliai. Šis taurusis metalas ilgai išlaiko savo blizgesį, todėl nereikės skirti papildomo laiko pakabukų priežiūrai.
Gyvenantiems Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose, siūlome juvelyrikos gaminius įsigyti internetu. Išsirinkite pristatymo būdą ir pristatysime pasirinktus papuošalus per 2-3 darbo dienas.


Rodoma 1 - 18 iš 324

Sidabrinis pakabukas Rožinis kvarcas
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Penki
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Migla Katė
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Cirkonio lašas 12
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Agato lašas
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Sidabrinis burbulas
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Reksas
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Karabinas - Aštunkojis
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Ožiaragis - Papirusas
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Šaulys - papirusas
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Raudona Širdelė
-20%
Sidabrinis pakabukas Keturlapis dobilas
-20%
Sidabrinis pakabukas K raidelė
-20%
Sidabrinis pakabukas AKVA BLUE
-20%
Sidabrinis pakabukas Mano Valentias
-20%
Sidabrinis pakabukas Medis
-20%
39,20 € 49,00 €
Sidabrinis pakabukas Klevas
-20%
35,20 € 44,00 €

Rodoma 1 - 18 iš 324