0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Dovanos vyrams

Dovanos vyrams gali tapti didžiausiu galvos skausmu. Sklando nerašyta pozicija, jog moterims dovanų pasirinkimo paletė itin plati, o štai išrinkti dovaną vyrui – nemenkas iššūkis, juo labiau jei prioritetas – ne banali dovana. Moterys, merginos, žmonos prieš kiekvieną šventę svarsto, ką dovanoti vyrui. Dažnos dovanų idėjos sukasi aplink pagrindinius pomėgius, tačiau ir originaliausių dovanų vyrams sąrašas neretai išsenka. Svarbiomis progomis vyrą galima pradžiuginti ir puikiais vyriškais papuošalais. Ypatingos dienos dovanos vaikinui gali tapti ilgalaikiu talismanu, priminsiančiu apie Jus. Sidabritoje gausu vyriškų apyrankių, vyriškų pakabukų, grandinėlių ir net sidabrinių laikrodžių. Visi šie papuošalai gali tapti puikiomis dovanomis. Itin žavi dovanos idėja - vyriškos sidabrinės sąsagos, kuriomis pasipuošus vakaras iš karto taps pakilesnis. Sidabrinės dovanos puikiai tiks ne tik Valentino dienos proga, bet pradžiugins ir gimtadienį, sukaktuves ar kitą svarbią dieną.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8

Sidabrinės dovanos vyrams

Papuošalai – išliekamąją vertę turinti dovana, visada priminsianti dovanojusį asmenį, atitinkamą progą, aplinkybes, gyvenimo įvykius. Tinkamai parinktas pakabukas apyrankei ar grandinėlei gali simbolizuoti meilę, draugystę, ištikimybę ir kt. Sidabrinis papuošalas bus labai taikli dovana mylimam vyrui gimtadienio proga, jubiliejaus proga. Puikiai tiks sidabrinės sąsagos, sąsaga kaklaraiščiui, auskarai, sidabrinė apyrankė ar grandinėle. O tinkamai parinktas pakabukas apyrankei ar grandinėlei gali simbolizuoti meilę, draugystę, ištikimybę ir kt. Jei ieškote dovanos metinių proga, puikus sprendimas bus plokštelės formos sidabrinis pakabukas, ant kurio galite išgraviruoti norimą užrašą. Ieškantiems dovanos vestuvių proga – perlaužiamos širdelės formos pakabukas bus labai originali dovana. Vestuvių dieną jaunavedžiai perlauš širdelę ir turės du pakabukus su skirtingomis širdies pusėmis.

Dovanos vyrams internetu

Ieškant originalios dovanos dažniau koncentruojamasi į dovanos gavėjo pomėgius, bet papuošalai taip pat gali būti ne tik subtili, prabangi, bet ir labai originali dovana, pavyzdžiui, išgraviruotas papuošalas.

Mūsų asortimente – įvairios idėjos, ką padovanoti vyrui bet kokia proga. Sidabras ne tik reprezentatyviai atrodo, bet ir nereikalauja sudėtingos priežiūros.

Svarbiausia, jog dovanos būtų išrinktos su meile. Sidabriniai vyriški papuošalai tam puikiai tiks - galbūt sidabrinė grandinėlė ar apyrankė taps mėgstamiausiu mylimojo atributu. Tokios dovanų idėjos - originalios ir asmeniškos, tad neabejotinai bus branginamos ir saugomos!