0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabriniai koljė

Kaklo papuošalai yra vienas iš labiausiai akį traukiančių aksesuarų. Sidabriniai koljė dažniausiai siejami su prabanga ir atrodo itin elegantiškai, todėl pasirinkus tokį papuošalą ypatingos šventės proga ir suderinus jį su pasirinkta apranga, galima pasiekti stulbinančių rezultatų. Žavingai norisi atrodyti ir kasdienybėje, todėl pasirinkus paprastesnį koljė variantą, jį nesunkiai galima priderinti ir prie kasdienių drabužių. Toks papuošalas nudžiugintų ne vieną merginą ar moterį, todėl vertėtų pagalvoti, kada paskutinį kartą rodėte dėmesį mylimai moteriai ir pasižvalgyti po kolje asortimentą.
Sidabrinis koljė gali turėti inkrustuotus akmenis, kurie turi savitą reikšmę. Tie, kurie tiki magiškais reiškiniais, mano, jog katės akis padeda sustiprinti intuiciją, didina savivertę ir pasitikėjimą savimi, todėl toks sidabro koljė simbolizuoja vidinį grožį ir jėgą. Šie akį traukiantys papuošalai gali būti papuošti ir gintarais, kurie suteikia apsaugą nuo blogų emocijų, arba pagaminti su cirkonio elementais – šis akmuo turi gydomųjų galių ir užtikrina vidinę ramybę. Asortimente galite rasti ir akmenimis neinkrustuotų koljė variantų, kurie žavi savo ilgai išliekančiu spindesiu ir nereikalauja papildomos priežiūros.
Tiems, kurie gyvena Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, sidabriniai koljė ir visi kiti mūsų juvelyriniai dirbiniai yra pasiekiami ir internetu – užsisakykite patikusius dirbinius ir pristatysime juos Jums patogiu būdu.


Rodoma 1 - 18 iš 29

Sidabrinis kolje Gintaro magija
Naujas
-20%
Sidabrinis kolje Gintaro lašai
Naujas
-20%
Sidabrinis kolje Laura
Naujas
-20%
76,54 € 95,68 €
Sidabrinė grandinėlė CELEBRATE
-20%
Sidabrinė grandinėlė PTO, 45
-20%
Sidabrinė grandinėlė Tasma 50, 40 cm
-20%
Sidabrinė grandinėlė - Karoliai IT/II
-20%
Sidabrinė grandinėlė - Karoliai IT/I
-20%
Sidabrinė grandinėlė Fantazija SVB,
-20%
Gaura perlų vėrinys FORW 695-ML
-20%
Sidabrinis koljė KA6
-20%
64,00 € 80,00 €
Sidabrinė grandinėlė TR6 3c 20 45 cm
-20%
Sidabrinė grandinėlė INES SRB 44
-20%
Sidabrinis kolje Lankas 4,3
-20%
59,20 € 74,00 €
Sidabrinė grandinėlė Fantazija JAR27
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 29