0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabrinės krikštynų dovanos

Sugalvoti, kokios turėtų būti krikštynų dovanos – nelengva užduotis ir šventės svečiams, ir ją organizuojantiems tėvams. Galima nesukti sau galvos ir padovanoti dar vieną žaislą ar drabužį, tačiau vis dėl to vertėtų paieškoti originalesnių idėjų. Tai pati pirmoji tokia didelė šventė, kuri vaiko gyvenimo įvyks tik vieną kartą, todėl norisi, jog dovanos krikštynų proga turėtų išliekamąją vertę ir ilgai primintų apie šį įvykį.
Dovanos krikštynoms dažnai būna gaminamos iš sidabro – šis taurusis metalas yra vertinamas dėl savo ilgai išliekančio blizgesio ir turi gydomųjų savybių. Šio metalo dėka galima sustiprinti imunitetą, paskatinti žaizdų gijimą ir atsikratyti blogos nuotaikos, todėl tokia krikštynų dovana turės dvigubą vertę. Sidabras yra ypač lankstus metalas, todėl iš jo galima pagaminti įvairiausių formų dirbinius – ieškant geriausios krikštynų dovanų idėjos, pasirinkti iš ko tikrai turėsite. Dar nuo senų laikų šios šventės proga buvo populiaru dovanoti sidabrinį šaukštelį, kuris simbolizuoja sotų ir sveiką gyvenimą. Toks variantas – universalus sprendimas, kuris tinkamas abiejų lyčių vaikams. Mūsų asortimente rasite kitų šiai progai tinkamų dovanų, kurios gali būti ir su įvairiais akmenimis – tokiu būdu krikštynų dovanos veiks ir kaip talismanas.
Krikštynų dovanos itin gera kaina yra parduodamos mūsų internetinėje parduotuvėje. Gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste? Tuomet mūsų juvelyrinių dirbinių asortimentą galite pasiekti ir internetu.


Rodoma 1 - 18 iš 83

Sidabrinė apyrankė Rožančius ox/11
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas MARIJA
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo mintys ARO
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas ANGELAS D
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo sparnas AG
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo sparnas BP
Naujas
-20%
Sidabrinė grandinėlė - Ažūrinis rožančius
Naujas
-20%
Sidabrinis šaukštukas Laikrodis OX
Naujas
-20%
Sidabrinis čiulptukas Vaikai
-20%
Sidabrinis šaukštukas TEDY BOY
-20%
Sidabrinis pakabukas ANGELAS M
-20%
Sidabrinė grandinėlė Rožančius OX/50
-20%
Sidabrinis pakabukas Paslapčių Medis
-20%
Sidabrinis pakabukas Kryžiukas OX/2
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius 19/6
-20%
Sidabrinė apyrankė - Rožančius 19/5
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius D/KR
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 83