0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Krikštynų dovanos

Sugalvoti, kokios turėtų būti krikštynų dovanos – nelengva užduotis ir šventės svečiams, ir ją organizuojantiems tėvams. Galima nesukti sau galvos ir padovanoti dar vieną žaislą ar drabužį, tačiau vis dėl to vertėtų paieškoti originalesnių idėjų. Tai pati pirmoji tokia didelė šventė, kuri vaiko gyvenimo įvyks tik vieną kartą, todėl norisi, jog dovanos krikštynų proga turėtų išliekamąją vertę ir ilgai primintų apie šį įvykį.

Sidabrinės krikštynų dovanos

Dovanos krikštynoms dažnai būna gaminamos iš sidabro – šis taurusis metalas yra vertinamas dėl savo ilgai išliekančio blizgesio ir turi gydomųjų savybių. Šio metalo dėka galima sustiprinti imunitetą, paskatinti žaizdų gijimą ir atsikratyti blogos nuotaikos, todėl tokia krikštynų dovana turės dvigubą vertę. Sidabras yra ypač lankstus metalas, todėl iš jo galima pagaminti įvairiausių formų dirbinius – ieškant geriausios krikštynų dovanų idėjos, pasirinkti iš ko tikrai turėsite. Dar nuo senų laikų šios šventės proga buvo populiaru dovanoti sidabrinį šaukštelį, kuris simbolizuoja sotų ir sveiką gyvenimą. Toks variantas – universalus sprendimas, kuris tinkamas abiejų lyčių vaikams. Mūsų asortimente rasite kitų šiai progai tinkamų dovanų, kurios gali būti ir su įvairiais akmenimis – tokiu būdu krikštynų dovanos veiks ir kaip talismanas.
Krikštynų dovanos itin gera kaina yra parduodamos mūsų internetinėje parduotuvėje. Gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste? Tuomet mūsų juvelyrinių dirbinių asortimentą galite pasiekti ir internetu.


Rodoma 1 - 18 iš 84

Sidabrinė apyrankė Rožančius PV
Naujas
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius SP
Naujas
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius OX/2
Naujas
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius BP
Naujas
-20%
Krikštynų dovana Čiulptukas TEDY
Naujas
-20%
Krikštynų dovana Čiulptukas TEDY GIRL
Naujas
-20%
Krikštynų dovana Čiulptukas TEDY BOY
Naujas
-20%
Krikštynų dovana Čiulptukas Šrdukai
Naujas
-20%
Sidabrinė apyrankė AG Rožančius
Naujas
-20%
Sidabrinė grandinėlė Rožančius ON/50
-20%
Sidabrinis šaukštukas su cirkoniu
-20%
Sidabrinis šaukštukas Gandro lašas
-20%
Sidabrinė grandinėlė Rožančius KA
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius KA
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 84