0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Krikštynų dovanos

Sugalvoti, kokios turėtų būti krikštynų dovanos – nelengva užduotis ir šventės svečiams, ir ją organizuojantiems tėvams. Galima nesukti sau galvos ir padovanoti dar vieną žaislą ar drabužį, tačiau vis dėl to vertėtų paieškoti originalesnių idėjų. Tai pati pirmoji tokia didelė šventė, kuri vaiko gyvenimo įvyks tik vieną kartą, todėl norisi, jog dovanos krikštynų proga turėtų išliekamąją vertę ir ilgai primintų apie šį įvykį.

Sidabrinės krikštynų dovanos

Dovanos krikštynoms dažnai būna gaminamos iš sidabro – šis taurusis metalas yra vertinamas dėl savo ilgai išliekančio blizgesio ir turi gydomųjų savybių. Šio metalo dėka galima sustiprinti imunitetą, paskatinti žaizdų gijimą ir atsikratyti blogos nuotaikos, todėl tokia krikštynų dovana turės dvigubą vertę. Sidabras yra ypač lankstus metalas, todėl iš jo galima pagaminti įvairiausių formų dirbinius – ieškant geriausios krikštynų dovanų idėjos, pasirinkti iš ko tikrai turėsite. Dar nuo senų laikų šios šventės proga buvo populiaru dovanoti sidabrinį šaukštelį, kuris simbolizuoja sotų ir sveiką gyvenimą. Toks variantas – universalus sprendimas, kuris tinkamas abiejų lyčių vaikams. Mūsų asortimente rasite kitų šiai progai tinkamų dovanų, kurios gali būti ir su įvairiais akmenimis – tokiu būdu krikštynų dovanos veiks ir kaip talismanas.
Krikštynų dovanos itin gera kaina yra parduodamos mūsų internetinėje parduotuvėje. Gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste? Tuomet mūsų juvelyrinių dirbinių asortimentą galite pasiekti ir internetu.


Rodoma 1 - 18 iš 32

Rodoma 1 - 18 iš 32

Sugalvoti, kokios turėtų būti krikštynų dovanos – nelengva užduotis ir šventės svečiams, ir ją organizuojantiems tėvams. Iš tiesų net nesvarbu, kam ta dovana skirta - bet kokiu atveju, krikštynos yra šventė, reikalaujanti apgalvoti kiekvieną detalę iki smulkmenų. Aišku, esant laiko trūkumui, galima nesukti sau galvos ir vaikui padovanoti dar vieną žaislą ar drabužį, tačiau vis dėlto vertėtų skirti energijos originalesnių idėjų paieškai. Rinkdamiesi lengviausią kelią galite pasirodyti prastai prieš šventės dalyvius, o tėveliai pergalvos, ar tikrai tinkamus svečius pakvietė į tokį simbolinį, vieną kartą gyvenime pasitaikantį pobūvį. Juk dažniausiai tai pati pirmoji tokia didelė šventė vaiko gyvenime, todėl norisi, jog dovanos krikštynų proga turėtų išliekamąją vertę ir ilgai primintų apie šį nuostabų įvykį.

Krikštynų dovanos pagal amžių

Iš esmės vienas svarbiausių kriterijų renkant bet kokią dovaną vaikui yra jo amžius. Dažnai ieškome idėjų labai primityviai (pagal lytį) - juk krikštynų dovanos berniukui ir mergaitei gali būti tokios pat, jei tėveliai nusprendžia savo vaiką krikštyti labai anksti. Tai bendrai aktualu tada, kai norime pabrėžti ne tik vaikelio kaip individualios asmenybės šventę, bet ir priminti pačios progos unikalumą ir reikšmę tikinčio žmogaus gyvenime. Tai kokios gi yra geriausios krikštynų dovanos, atsižvelgiant į vaiko amžių?

Jei krikštynos vyksta dar ankstyvoje kūdikystėje, tikrai galvokite apie tokią detalę, kurią tiek tėveliai, tiek jų vaikas atmintų jau paaugęs. Tam puikiai tinka tradiciniai sidabriniai pakabukai su religine ir vaikiška tematika - kryžiukų ar angeliukų simbolika yra be galo universali. Jei tėvai yra labai religingi ir jaučia, kad vaikas augs tikėjimo apsupty - dailus ir puikios kokybės rožančius taip pat yra parankus variantas. Kita, dažnai krikštukui išrenkama smulkmeniška detalė yra sidabrinis šaukštas. Tai finansiškai draugiškas bei tradicinis variantas, kuris tikrai gali būti ir suasmenintas - išgraviruota ir simbolinė krikštynų dovana nustebins ir bus panaudota praktiškai. Ką jau kalbėti apie gydančią sidabro galią… Juk auginant visai mažą vaikelį visos naudojamos medžiagos besiliečiančios su mažylio oda turi būti saugios. Šio metalo dėka galima sustiprinti imunitetą, paskatinti žaizdų gijimą ir atsikratyti blogos nuotaikos. Jis nekelia alergijų, kovoja su bakterijomis, todėl tokia krikštynų dovana turės dvigubą vertę.

Dovanos krikštynų proga, kai vaikas jau yra ūgtelėjęs ir nebe toks mažas, gali dalinai keistis. Dabar vaikas labiau orientuojasi aplinkoje ir tikrai būtų smagu, kad galėtų dovana pats suprantamai pasidžiaugti. Tikrai tinka idėjos minėtos jaunesniems mažyliams - tik nepamirškite, kad vaiko smalsumas jau bus pasiekęs tam tikrą piką. Dovanojant smulkius papuošalus ar suvenyrus tikėtina, kad jie gali būti greitai pamesti. Todėl apmąstykite ar pasiklausinėkite pažįstamų, ko šeimai tikrai trūksta - galite nupirkti ne tik simbolinę juvelyrinę, bet ir praktišką dovaną kasdienybei. Tokiu deriniu apsidžiaugs ne tik vaikutis, bet ir jo tėveliai, kuriems šis etapas yra ne tik gražus ir tapantis gyvenimą margiausiomis spalvomis, bet ir šiek komplikuotas ir kupinas netikėtų iššūkių.

Krikštynų dovanos tėvams

Nieku gyvu nepamirškite bent dalį dėmesio tokios šventės metu skirti ir krikštuko tėveliams. Dažnai maži vaikai šios progos net nelabai pamena ir tiesiog bendrai mėgaujasi gaunamu dėmesiu bei kitais pobūvio privalumais, tarkim, netrukdomai valgyti mėgstamus saldainius. Taip neretai užnugary paliekami gimdytojai, kuriems ši šventė yra be galo svarbi.

Kiekviena mama apsidžiaugtų net mažomis detalėmis - sidabrinės krikštynų dovanos be galo tinka. Auskarai, pakabukai, apyrankės, o jeigu dar dovana sutaptų su dovana jos kūdikiui, tai turėtų didelę įtaką jos džiugesiui dėl surengtos šventės. Panašiai pagarbą ir meilę galima parodyti ir vaiko tėčiui - elegantiški aksesuarai kaip sąsagos ar žiedai yra tikros brandos ir autoritetingumo požymis.

Krikštynų dovanos abiems tėvams gali būti ne tik simbolinės, kartais geriausia dovana yra tinkamai užsitarnautas poilsis. Pavyzdžiui, kuponai išvykoms į SPA centrus, masažus ar pajūrį. Truputį pabėgti nuo kasdienės rutinos nori kiekvienas žmogus, o tai ypač svarbu norint prisiminti ir komunikaciją su antrąja puse, kadangi stiprinti ryšį toje pačioje aplinkoje, kurioje tiek daug netikėtumų gyvenant su mažyliu, gali pasidaryti labai sunku.

Krikštynų dovanos krikšto tėvams

Jei visgi esate žmonės, rengiantys šventę ir mąstantys, kaip gi šventės dieną nustebinti krikšto tėvelius, skaitykite toliau. Tai, jog pažįstami ar draugai pasiryžo ir sutiko pabūti tam tikrais Jūsų vaiko globėjais, yra be galo gražus ir mielas poelgis. Todėl apgalvokite, kaip perteikti savo dėkingumą geriausiai ir logiškiausiai. Dovanos krikšto tėvams gali būti tam tikras atspindys, ko tikitės iš būsimo ryšio tarp jų ir Jūsų vaiko.

Jei siekiate ir viliatės, kad antrieji tėveliai kurs gilų ir artimą ryšį, ves krikštukui prasmingas savo gyvenimo pamokas, ieškokite simbolinės dovanos. Krikšto mamai galite padovanoti išgraviruotą sidabrinį papuošalą. Bendrai, dovanos krikštynoms dažnai būna gaminamos iš sidabro – šis taurusis metalas yra vertinamas dėl savo ilgai išliekančio blizgesio. Sidabras yra ypač lankstus metalas, todėl iš jo galima pagaminti įvairiausių formų dirbinius – ieškant geriausios krikštynų dovanų idėjos, pasirinkti iš ko tikrai turėsite. Kartu galite pridėti kažką, kas įrodo, kad pažįstate ją kaip asmenybę - mėgstamos rūšies kavą ar net namų jaukumo detalę. Krikšto tėčiui galioja ta pati taisyklė - suasmeninti papuošalai visada nuteikia rimtai, o minimalistinės mylimos detalės kaip knygos aktualia tematika ar mėgstamiausi saldainiai tik užtikrina, jog žmogus stengsis tokį patį atidumą grąžinti Jūsų šeimai.

Nenorite apkrauti ir taip padedančių draugų bei žinote, kad jie nelabai mėgsta sentimantalių detalių? Galite ieškoti paprastesnių, ne tokių simbolinių dovanų - vietoj religinės tematikos aksesuarų, tiek krikšto mamai, tiek tėčiui galite išrinkti kitokių papuošalų. Sidabrinės krikštynų dovanos kaip auskarai moteriai, ar sąsagos vyrui gali tapti puiki neutrali smulkmena, kuri kasdien primins apie tvirtą draugystę. Jei tai Jūsų krikšto tėveliams visgi yra nuobodu ar per daug rimta, rinkitės linksmas, malonias ar net juokingas dovanas, kurios tiek neįpareigoja. Tam puikiai tinka spalvoti puodeliai ar juokingi marškinėliai su užrašais, švelniai ir komiškai primenančiais apie jų pareigas. Krikšto tėčiui tinka net bilietas į krepšinio rungtynes, o mamai lygiagrečiai galite suteikti galimybę pamatyti jos mylimą atlikėją.

Krikštynų dovanos internetu

Krikštynų dovanos itin gera kaina yra parduodamos mūsų internetinėje parduotuvėje sidabrita.lt. Čia rasite platų papuošalų ir suvenyrų pasirinkimą - Jūsų vaiko šventei tinkantys įvairūs sidabriniai pakabukai, čiulptukai ir net šaukšteliai yra prieinami už tinkamą kainą. Gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame mažesniame Lietuvos mieste? Tai visai nesvarbu, nes mūsų unikalų juvelyrinių dirbinių asortimentą puikiai ir greitai galite pasiekti internetu. Užtikriname, kad užsakytos prekės Jus džiugins ir pasieks kuo paprasčiau, be trukdžių iki Jums svarbios šventės.