0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabrinės krikštynų dovanos

Sugalvoti, kokios turėtų būti krikštynų dovanos – nelengva užduotis ir šventės svečiams, ir ją organizuojantiems tėvams. Galima nesukti sau galvos ir padovanoti dar vieną žaislą ar drabužį, tačiau vis dėl to vertėtų paieškoti originalesnių idėjų. Tai pati pirmoji tokia didelė šventė, kuri vaiko gyvenimo įvyks tik vieną kartą, todėl norisi, jog dovanos krikštynų proga turėtų išliekamąją vertę ir ilgai primintų apie šį įvykį.
Dovanos krikštynoms dažnai būna gaminamos iš sidabro – šis taurusis metalas yra vertinamas dėl savo ilgai išliekančio blizgesio ir turi gydomųjų savybių. Šio metalo dėka galima sustiprinti imunitetą, paskatinti žaizdų gijimą ir atsikratyti blogos nuotaikos, todėl tokia krikštynų dovana turės dvigubą vertę. Sidabras yra ypač lankstus metalas, todėl iš jo galima pagaminti įvairiausių formų dirbinius – ieškant geriausios krikštynų dovanų idėjos, pasirinkti iš ko tikrai turėsite. Dar nuo senų laikų šios šventės proga buvo populiaru dovanoti sidabrinį šaukštelį, kuris simbolizuoja sotų ir sveiką gyvenimą. Toks variantas – universalus sprendimas, kuris tinkamas abiejų lyčių vaikams. Mūsų asortimente rasite kitų šiai progai tinkamų dovanų, kurios gali būti ir su įvairiais akmenimis – tokiu būdu krikštynų dovanos veiks ir kaip talismanas.
Krikštynų dovanos itin gera kaina yra parduodamos mūsų internetinėje parduotuvėje. Gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste? Tuomet mūsų juvelyrinių dirbinių asortimentą galite pasiekti ir internetu.


Rodoma 1 - 18 iš 96

Sidabrinė apyrankė SPARNAI
-20%
14,26 € 17,82 €
Sidabrinė apyrankė Rožančius M OX
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius OX10/2
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius 10/1
-20%
Sidabrinis pakabukas Kryžius T/S
-20%
Sidabrinius pakabukas Kryžiukas T/Z
-20%
Sidabrinis žiedas Rožančius OX/18
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo sparnas N
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo mintys OK
-20%
Sidabrinis šaukštukas  Laikrodis Ag
-20%
Sidabrinis šaukštukas Laikrodis XL
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 96