0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabriniai pakabukai

Kaip vieni žmonės, puoselėjantys tam tikras vertybes, pasirenka jas atitinkančius simbolius, ir juos tatuiruojasi ant kūno, taip kiti mieliau nešioja ant kaklo įvairius sidabrinius pakabukus, taip pat simbolizuojančius jiems kažką svarbaus.

Yra daugybė simbolių, kurie gali kažką sakyti žmogui – pradedant religine tematika (kryželis, angelas, Dovydo žvaigždė, In ir Jang), baigiant gyvūnų pavidalais, kurie gali būti su žmogumi siejami pagal jo zodiako ženklą ar gimimo metus. Jaunimas mėgsta ant kaklo nešioti ir populiariosios kultūros simbolius – mėgstamų muzikos grupių logotipus ir panašiai.

Tačiau kaip universaliausi pakabukai yra laikomi įvairūs sidabriniai pakabukai ant kaklo. Juos pamėgę nešioti ne tik moterys, bet ir vyrai. Neutraliausi simboliai, tinkantys abiem lytims – tai gyvūnų siluetai. Štai įvairūs sidabriniai pakabukai vyrams gali būti su vilko, žirgo ir kt. gyvūnų atvaizdais ar sėkmę simbolizuojančiu keturlapiu dobilu. Moterys mieliau renkasi širdelės, pelėdos, gėlių formų aksesuarus. Rinkdamiesi iš įvairių sidabrinių pakabukų moterims, gerai apgalvokite, kuris jai patiktų ir pagal reikšmę tiktų labiausiai.

Mes prekiaujame sidabriniais pakabukais, simbolizuojančiais kiekvienam svarbias vertybes. Jei gyvenate kitame mieste, kviečiame norimą pakabuką išsirinkti prekių kataloge internetu ir atlikti el.užsakymą. Atsiųsime jums pasirinktą papuošalą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kt. miestuose).


Rodoma 1 - 18 iš 128

Rodoma 1 - 18 iš 128