Sidabras yra lankstus ir kalimui neužsispyręs metalas, tad juo galima išgauti įvairiausias, net ir itin smulkias formas bei detales papuošalams. Ypač efektingai atrodo įvairiais raštais bei ornamentais nukalti sidabriniai žiedai. Be to, sidabro žiedai puikiai dera prie beveik visų aprangos tipų ir tinka nešioti įvairiomis progomis. Žinoma, yra keletas taisyklių ir išimčių, kai sidabrinis žiedas gali ne tik nepridėti grožio, bet ir apskritai sugadinti visą moters įvaizdį. Žemiau pateikiame keletą pagrindinių taisyklių, kaip reikėtų nešioti sidabrinius žiedus.

Jeigu ant rankos jau yra aukso žiedas, sidabro aksesuaras šalia netiks jokiu būdu. Šie du metalai yra didžiausi varžovai, ir jei nesate patyrusi stilistė, geriau kurdama savo įvaizdį šių dviejų metalų tipų nederinkite.

Nors sidabriniai žiedai su akmenimis gali tapti nuostabia stiliaus detale, venkite ant vienos rankos nešioti kelis masyvius žiedus su akmenimis. Kiekvienas iš šių žiedų atrodys vienas už kitą ryškesnis ir nebus sukuriama natūrali dermė. Visai kitas atvejis, jeigu ant vieno piršto mūvite dominuojantį sidabrinį žiedą su akmeniu ir du ar vieną smulkutį sidabrinį žiedelį ant kito. Šį derinį galite drąsiai derinti, nebijodama susigadinti savo įvaizdžio.

Patariame įsigyti žiedą su akmenimis ne tik dėl grožio ir įspūdingo efekto, o ir dėl to, kad kai kurie akmenys pasižymi tam tikromis savybėmis. Štai sidabrinis žiedas su cirkoniu gali padėti surasti vidinę ramybę, apsaugo ir leidžia ramiai miegoti. Taip pat gydomosiomis savybėmis pasižymi ir pats sidabras, kurio miltelius senovėje naudodavo karuose sužeistųjų žaizdoms dezinfekuoti.

Sidabriniai žiedai internetu yra parduodami Sidabritos svetainės kataloge puikia ir prieinama kaina. Užsisakykite, jei gyvenate Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje. Jei gyvenate Panevėžyje, galite apsilankyti ir mūsų parduotuvėse Klaipėdos g. 92 ir Ukmergės g. 23, kur žiedus Jums aprodysime gyvai.