Sagės yra vienas seniausių papuošalų, tiek Lietuvoje, tiek kitų šalių kultūrose. Jau nuo žalvario amžiaus jos buvo naudojamos susegti drabužiams. Vėliau, didikų laikais gaminamos segės tapo vis puošnesnės, įvairesnių formų ir ornamentų. Vis populiarėjo sidabrinės sagės, kuriomis daug moterų puošiasi ir šiandien.

Sidabrinę sagę šiandien moterys mielai segasi į skraistes, ar švarkelių atlapus  - taip net kasdieniškam įvaizdžiui suteikiama tiek tiek elegancijos. Nors sagė atrodo kaip gana kuklus papuošalas, jis dažniausiai tinka bet kokiai progai -  tiek bendraujant su verslo klientu, tiek rengiantis į šventę.

Sagių įvairovė – itin plati. Vienos sagės gaminamos tik iš sidabro ir joms puošnumą suteikia įvairūs ornamentai – gyvūnų formos, gėlių ar augalų lapelių imitacijos. Kitos sidabrinės sagės būna inkrustuojamos įvairiais akmenėliais – gintaru, cirkoniu ar perlu. Sakoma, kad šie akmenys gali būti nešiojami kaip talismanai, turintys poveikį žmogui. Gintaras apsaugo nuo ligų ir įneša į gyvenimą laimės, cirkonis padeda išlaikyti jausmų harmoniją, atneša meilę, o perlas laikomas ilgaamžiškumo ir ištikimybės simboliu.

Sidabrinę sagę galite rinktis pagal tai, ar perkate ją sau, ar dovanosite artimam žmogui. Jeigu renkatės papuošalą sau, galite pasvarstyti, prie kokios skraistės, suknelės ar švarkelio galėsite priderinti sagę. O jeigu norite nudžiuginti savo artimąjį, rinktinės sagę, kuri turėtų simbolinės vertės, pavyzdžiui, sidabrinį angeliuką, kuris suteiktų žmogui apsaugą, gėlę, ar sagę su perlu, kad parodytumėte savo ištikimybę.

Sidabrinės sagės yra universalus ir mielas papuošalas, prieinamas patrauklia kaina. Jas apžiūrėti galite Sidabritos parduotuvėse Panevėžyje. Pageidaujantiems įsigyti šiuos aksesuarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose miestuose, siūlome dirbinius užsisakyti internetu – tai greitas ir patogus būdas norinčioms atsinaujinti.