Motina yra svarbiausias žmogus gyvenime. Nuo pat mažens ji mumis rūpinasi ir suteikia beribę meilę, todėl naudojamės kiekviena proga, kai galime ją pasveikinti.

Tiek motinos gimtadienis, tiek Motinos diena yra dvi itin svarbios šventės, kurių metu norime kuo nuoširdžiau pasveikinti savo brangiausią gyvenimo žmogų ir išreikšti jai savo ypatingą meilę ir dėkingumą. Sidabrita pristato tris idėjas, kaip nudžiuginti savo mamą ypatinga proga įteikus jai puikias dovanas iš sidabro.

  • Sidabrinė sagė. Sagė yra stilingas ir elegantiškas aksesuaras, tinkantis tik garbaus amžiaus moteriai, tiek jaunesnei. Į švarkelio atlapą ar mielą megztinį įverta sagė prideda įvaizdžiui puošnumo ir akcentuoja aprangą. Pakanka vienintelės sidabro sagės , kad gana kasdieniškas įvaizdis akimirksniu suteiktų puošnumo ir elegancijos. Šie aksesuarai gali būti inkrustuojami perlais, gintaru, cirkonio, ametisto ar kitais mineraliniais akmenimis
  • Sidabrinis pakabukas. Pakabukai yra ypatingas papuošalas, nes ant kaklo jie tampa centrine ir labiausiai matoma stiliaus detale. Motinai dovanojami sidabriniai pakabukai gali būti simboliški – vaizduojantys angelo sparnus, širdį, medžio lapą ar žiedlapį. Taip pat galima rasti įvairių zodiako ženklų pavidalo pakabukų. Tad kiekvienas sūnus ar dukra atras geriausią ir tinkamiausią sidabro pakabuką savo mylimai mamai.
  • Sidabrinė apyrankė. Kai kurios moterys itin mėgsta auskarus, kitos – žiedus, o dar kitos negali gyventi be apyrankių. Todėl jeigu Jūsų mama yra šio papuošalo gerbėja, drąsiai dovanokite jai stilingą ir puošnią sidabrinę apyrankę. Galite rinktis sidabrinę apyrankę su akmenimis arba apyrankę su įvairiais sidabro ornamentais ir pynėmis. Itin apgalvota dovana - tai sidabrinė apyrankė su akmenimis, kurie pasižymi įvairiomis terapinėmis savybėmis. Taip pat mineralinius akmenis galima rinktis pagal Zodiaką – skirtingi akmenys skirtingai veikia kiekvieną Zodiako ženklą, tad mamai galima parinkti jai tinkamiausią – kuris ramintų, teiktų džiaugsmą, laimę.

Kviečiame gražiausią sidabrinę dovaną motinai įsigyti Sidabrita parduotuvėje internetu bei Panevėžyje. Mūsų asortimente gausu rankų darbo sidabro juvelyrikos, kuri leis brangiausiam pasaulyje žmogui išreikšti pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius jausmus.