0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pasipuoškime Kalėdoms!!! Nuo 2019-12-06 iki 2019-12-23 14 val. visiems papuošalams 20 % nuolaida!!!

Naujienos

Sidabras nuo seniausių laikų yra itin vertinamas metalas. Jis vilioja santykinai maža kaina ir subtiliu pilkšvos spalvos spindesiu.

Kai kalba eina apie juvelyriką ir vyrus, gali kilti dvejonių dėl to, ar verta artimam vaikinui ar širdies draugui padovanoti sidabrinę apyrankę, grandinėlę ar sąsagas.

Norint parodyti mylimam žmogui rūpestį ir dėmesį, įvairių idėjų niekada nebus per daug. Kiekvieną dieną galime džiuginti savo antrąją pusę – merginą – išskirtiniu dėmesiu, mielomis smulkmenomis, tačiau kiekvienam suprantama, kokį džiaugsmą sukelia karts nuo karto su meile padovanojama juvelyrika.

Kiekvienas esame girdėję apie prabą. Žinome, kad ją turi auksas, sidabras ar kiti brangūs metalai, iš kurių gaminami puošnūs žiedai, apyrankės, grandinėlės ir t.t. Tiems, kurie nori plačiau sužinoti, kas yra praba, ką ji nurodo ir kokia ji gali būti, kviečiame skaityti toliau.

Kiekviena pora, palaikanti šiltus santykius ir norinti juos simboliškai įprasminti, susidomi sidabrinėmis grandinėlėmis, žiedais ar apyrankėmis.

Puslapis 2 iš 8